Przesyłki kurierskie Warszawa Tani kurier Warszawa Zamów kuriera w Warszawie
ZAMÓW KURIERA
(22) 424-03-05
509-464-764

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy muszę podpisać umowę z PRIORYTET aby skorzystać z usługi ?
Korzystając z usług naszej firmy nie ma obowiązku podpisywania umowy. Umowa jest podpisywana w przypadku chęci skorzystania z cennika indywidualnego i odroczonego terminu płatności. Zainteresowanych indywidualną ofertą prosimy o wypełnienie zapytania ofertowego.

 


Z jakich usług mogę skorzystać ?
Za pośrednictwem naszej firmy można nadać przesyłkę lokalną, krajową, międzynarodową. Mogą to być koperty, paczki, palety itp.

 


W jaki sposób mogę nadać przesyłkę ?
Należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w dni powszednie w godzinach 8.00 – 18.00 pod numerem 22/424-03-05, kom. 509-464-764 lub wysłać maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Następnie należy podać następujące dane adresowe:
• Dane płatnika – nazwa firmy lub osoby, NIP, dokładny adres.
• Dane nadawcy – nazwa firmy, dokładny adres, imię i nazwisko zlecającego.
• Dane odbiorcy – nazwa firmy, dokładny adres, imię i nazwisko oraz numer telefonu do osoby kontaktowej (w przypadku odbiorców prywatnych).

 


Chcę zmienić rodzaj usługi po zamówieniu kuriera. Jak to zrobić ?
Aby zmienić rodzaj usługi lub godzinę odbioru/doręczenia przesyłki należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta podając numer przesyłki.

 


Jakie są formy płatności za usługę ?
Gotówka - dla Klientów nie posiadających umowy z naszą firmą kurierską, Przelew – dla Klientów posiadających aktualną umowę.

 


Czy moja przesyłka jest ubezpieczona ?
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone standardowo do kwoty 200 PLN. Ubezpieczenie przesyłki, której wartość jest wyższa od podanej kwoty jest dodatkowo płatne. Wysokość opłaty określona jest w Cenniku naszych usług.

 


Co to jest opłata paliwowa i jaka jest jej wysokość ?
Opłata paliwowa (inaczej korekta paliwowa) jest doliczana do podstawowej ceny przesyłki. Wysokość opłaty jest określana co miesiąc na podstawie średnich cen rynkowych oleju napędowego.

 


Czy mogę skorzystać z Waszych usług jeśli nie zgadzam się z regulaminem ?
Nie.  Akceptacja regulaminu oraz warunków umowy jest niezbędna, następuje automatycznie po podpisaniu listu przewozowego przez Klienta.

 

 

http://www.aptana.com/products/studio3/download