Przesyłki kurierskie Warszawa Tani kurier Warszawa Zamów kuriera w Warszawie
ZAMÓW KURIERA
(22) 424-03-05
509-464-764

CENNIK USŁUG KURIERSKICH

PRIORYTET PRZESYŁKI KURIERSKIE – GWARANCJA JAKOŚCI USŁUG W NISKIEJ CENIE


Firma kurierska PRIORYTET posiada niespełna 20 letnie doświadczenie na rynku transportowym. Wyróżnia się elastycznym podejściem do Klienta, świadczeniem usług nietypowych na rynku lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym. Dla nas nie liczy się ilość ! Każda paczka jest tak samo ważna! Ze szczególną troską dbamy o bezpieczeństwo przesyłek i terminowość doręczenia. Nasi Klienci doceniają naszą solidność oraz konkurencyjne ceny w zależności od rodzaju wykonywanej usługi.
USŁUGI LOKALNE - Priorytet specjalizuje się w świadczeniu usług lokalnych w obrębie Warszawy i okolic. Cennik przesyłek lokalnych uzależniony jest od strefy. Jest to oferta skierowana dla Klientów, którym zależy zarówno na szybkim odbiorze przesyłki, jak i czasie doręczenia. Od momentu zgłoszenia zlecenia kurier przyjeżdża po odbiór przesyłki od 15 minut do 3 godzin w zależności od wyboru danej usługi. Nie trać czasu na stanie w korkach i przewożenie dokumentów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przewozem towarów gabarytowych, nasz cennik także wyszczególnia rodzaje takich usług. Do każdej z nich istnieje możliwość wyboru usług dodatkowych takich jak np. pobranie, zastrzeżenie godziny odbioru lub doręczenia, sms, mail, pakowanie, ubezpieczenie, kontakt telefoniczny przed doręczeniem i inne. Nasze usługi są dostosowane do Państwa potrzeb, usługi lokalne to możliwość doręczenia przesyłki bezpośrednio po odebraniu.

Pobierz cennik usług lokalnych


USŁUGI KRAJOWE - Standardowo kurier odbiera przesyłki krajowe do godziny 16:00 z doręczeniem następnego dnia roboczego (z zastrzeżeniem doręczenia do godz. 10:00 lub 12:00 oraz w sobotę, jeśli takie jest życzenie Klienta). Dla wymagających usługa doręczenia tego samego dnia w usłudze super express (czas doręczenia uzależniony od odległości i warunków drogowych). Cennik przesyłek krajowych uzależniony jest od wagi paczki oraz jej wymiarów. Do każdej usługi mogą Państwo wybrać dodatkowe opcje, takie jak m.in. zwrot potwierdzonych dokumentów, pobranie należności, ubezpieczenie przesyłki, usługa sms/mail, telefon kontaktowy itp.

Pobierz cennik usług krajowych


USŁUGI MIĘDZYNARODOWE - Cennik przesyłek międzynarodowych to bardzo szczegółowe rozróżnienie cen w zależności od wybranego kraju, rodzaju transportu (morski, lotniczy, samochodowy) oraz wielkości paczki. Wiele z krajów posiada specjalne obostrzenia dotyczące nadawania przesyłek dlatego warto przygotować paczkę zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi na stronie. Nie bez znaczenia są także koszty odprawy celnej i przygotowania odpowiednich dokumentów.

Pobierz cennik usług międzynarodowych


USŁUGI PALETOWE - W ciągu ostatnich lat firmy coraz częściej korzystają z przesyłek paletowych zamiast własnego transportu. Usługa ta pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze z gwarancją bezpiecznego przewozu. Cennik przesyłek paletowych uzależniony jest od wagi przesyłek. Kurier odpiera palety do 24 godzin od momentu przyjęcia zlecenia. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z usług dodatkowych wymienionych w cenniku.

Pobierz cennik usług paletowych


Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą, która nie została wymieniona w ofercie, prosimy o kontakt.