Przesyłki kurierskie Warszawa Tani kurier Warszawa Zamów kuriera w Warszawie
ZAMÓW KURIERA
(22) 424-03-05
509-464-764

FIRMA KURIERSKA WARSZAWA - TANI KURIER W WARSZAWIE

Firma kurierska Warszawa

Początki Priorytet sięgają 1999 roku, kiedy to została założona w Warszawie firma kurierska Driver. Pięć lat później, gdy znacznie wzbogaciła się oferta obejmująca najtańsze usługi kurierskie w Warszawie, zmieniła się także nazwa. I tak od 2004 roku partnerem dla wielu instytucji i przedsiębiorstw jest Priorytet. Niemal dwie dekady doświadczenia na wymagającym rynku przełożyły się zarówno na bogatą ofertę skierowaną do naszych Klientów, jak również na szybkość obsługi przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Tym, co wyróżnia usługi kurierskie świadczone przez Priorytet, jest oferta indywidualnie dostosowana do potrzeb różnego rodzaju Klientów – odpowiednia specjalizacja ma ogromne znaczenie w czasach globalizacji, gwarantując wysoką jakość usług realizowanych przez firmę świadczącą najtańsze usługi na tak trudnym, wymagającym rynku.


Firma kurierska Priorytet świadczy obecnie zarówno usługi przewozowe, jak i pocztowe w obrocie lokalnym – list lub niewielka paczka błyskawicznie docierają pod wskazany adres. W przypadku obrotu krajowego i międzynarodowego również sprawdzi się tani kurier, który prowadzi działalność na podstawie wpisu do rejestru operatorów pocztowych (nr B-00201).


Najtańszy kurier w stolicy, czyli Priorytet, znacznie uprościł funkcjonalność systemu. Ułatwia to nadanie paczki, minimalizując czas potrzebny na przygotowanie wysyłki. Po zalogowaniu się na naszą platformę Klienci mają możliwość przygotowania zlecenia we własnym zakresie, które błyskawicznie wysyłane jest do pracownika odpowiedzialnego za dystrybucję. Kolejne udogodnienie to możliwość monitorowania przesyłki przez całą dobę – wystarczy tylko na naszej stronie wpisać numer, żeby uzyskać wszelkie informacje o statusie paczki. W przypadku większej liczby przesyłek pomocna jest kolejna z funkcji, czyli możliwość seryjnego drukowania listów przewozowych samodzielnie przez Klienta.


Zakres usług świadczonych przez firmę kurierską Priorytet dla naszych Klientów został podzielony na odrębne serwisy: lokalny, krajowy, międzynarodowy. Oczywiście każdy Klient może wybrać w danym serwisie najbardziej odpowiednią opcję – zlecając usługę ekonomiczną, standardową, priorytetową bądź super priorytetową – zróżnicowanie to dotyczy przesyłek lokalnych. W przypadku wysłania przesyłki krajowej kurier gwarantuje, że paczka dotrze pod wskazany adres tego samego dnia roboczego w usłudze super express lub następnego dnia roboczego (z zastrzeżeniem doręczenia do godz. 10:00 lub 12:00 oraz w sobotę, jeśli takie jest życzenie Klienta). Standardowy czas dostarczenia przesyłki międzynarodowej uzależniony jest od regionu i wynosi od 2 do 6 dni roboczych. Oczywiście Klienci mogą skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia oraz innych usług – szczegóły na naszej stronie w zakładce Usługi. Priorytet to kurier godzien zaufania.