Przesyłki kurierskie Warszawa Tani kurier Warszawa Zamów kuriera w Warszawie
ZAMÓW KURIERA
(22) 424-03-05
509-464-764

ZAMÓW KURIERA W WARSZAWIE - ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Firma kurierska PRIORYTET działa na rynku transportowym od 2004 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług kurierskich na rynku lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym. Wyróżnia nas elastyczne podejście do Klienta. Naszą ofertę dostosowujemy do aktualnych potrzeb odbiorców.


Zamawianie kuriera na określoną godzinę w serwisie lokalnym? Dla nas to żaden problem. Każde zlecenie jest dla nas niezwykle istotne. Ze szczególną troską dbamy o bezpieczeństwo przesyłek oraz terminowość doręczenia. Nasi Klienci doceniają solidność oraz konkurencyjne ceny różnego rodzaju usług.


Oferta firmy kurierskiej PRIORYTET skierowana jest do wszystkich Klientów, którzy chcą nadać szybko przesyłkę. Specjalizujemy się w usługach kurierskich o charakterze lokalnym na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy znani na rynku od lat. W Warszawie mogą Państwo zamówić kuriera, który błyskawicznie odbierze paczkę i natychmiast dostarczy ją do adresata. Terminowość doręczanych przesyłek jest naszym priorytetem!


Nasza oferta obejmuje również usługi krajowe, międzynarodowe oraz paletowe. Zamów kuriera i wyślij bezpiecznie przesyłki do swoich Klientów. Wysokość stawek za usługi podstawowe jest uzależniona od czasu realizacji, wagi paczek oraz jej wymiarów. W naszych serwisach istnieje również możliwość wyboru usług dodatkowych, takich jak:


 • zwrot potwierdzonych dokumentów,
 • pobranie należności,
 • ubezpieczenie przesyłki,
 • zastrzeżenie godziny odbioru/doręczenia itp..


Zamawianie kuriera nigdy nie było takie proste!


Zamów kuriera na miarę swoich potrzeb
. Na naszej stronie internetowej dostępne są cenniki wszystkich usług. Jeżeli są Państwo zainteresowani przygotowaniem indywidualnej oferty, prosimy o wypełnienie formularza. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje się z Państwem. Oferta indywidualna jest dostępna głównie dla Klientów z Warszawy i okolic.
  Aby otrzymać ofertę indywidualną należy prawidłowo wypełnić formularz. Niezwłocznie skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel handlowy. Oferta indywidualna głównie dla Klientów z terenu Warszawy i okolic.

  Zostań naszym Klientem - Wypełnij formularz


   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Przewidywana ilość przesyłek wysyłanych miesięcznie:
   
   
   
   

   
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORYTET S.C. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz przysługuje mi prawo dostępu do danych oraz kontroli ich przetwarzania”. Administratorem Danych Osobowych jest PRIORYTET S.C. z siedzibą w Warszawie, ul. Grażyny 15 lok. 23, 02-548 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. Dane te przetwarzane są wyłącznie w celu świadczenia usług przez PRIORYTET S.C.
   
    
   
  * Pola wymagane
   
   


  Masz już dość przepłacania nieprofesjonalnym firmom? Uzupełnij formularz i zamów kuriera w Warszawie w atrakcyjnej cenie. Następnie czekaj na naszą błyskawiczną odpowiedź.